Długość midi nie taka straszna, jak ją malują

Moda na spódnice dżinsowe nie przemija od dziesiątków lat. Jedyne, co ulega zmianie, to wybór fasonów i kolorów, który rośnie z roku na rok. Warto się rozejrzeć za właściwym wyborem, bo spódnice dżinsowe to element garderoby, w który warto zainwestować – zawsze będzie na topie, a odpowiednio dobrane dodatki pozwolą nam stworzyć z nich odpowiedni strój na wiele okazji.

 

Obecny rok również należeć będzie do nich. Coraz częściej na półki sklepowe trafiają spódnice dżinsowe na guziki i to w wersji midi, do której nie każda kobieta jest przekonana. A niesłusznie, ponieważ spódnice dżinsowe tej długości dają szereg możliwości. Mogą z powodzeniem służyć za ubiór casualowy, jak i biurowy – jeśli dobierzemy do nich odpowiednio skrojony żakiet i elegancką bluzkę. Tym bardziej, że zazwyczaj spódnice dżinsowe zapinane na guziki na całej długości mają fason ołówkowy, który jest najbardziej popularny na biurowych korytarzach.

 

Jednak z pewnością ten hit sezonu przypadnie do gustu wszystkim kobietom, które lubią nieco odmłodzić się po pracy. Spódnice dżinsowe – jak większość elementów garderoby z denimu – nadają nieco młodzieżowego charakteru. Warto zatem na to postawić.