Dżins od góry do dołu

Moda na ubrania z popularnego denimu nie przemija od kilkudziesięciu dekad. Już Bigiette Bardott promowała je nie tylko jako ubiór na co dzień, ale także strój na wielkie wyjścia. Od tamtego momentu wygodne dżinsy są koniecznym elementem w każdej szafie – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dzisiaj w dżins można ubrać się od góry do dołu, żeby wyglądać modnie.

 

Rozwój technologii umożliwił także modyfikacje materiałów, a tradycyjny dżins stracił swoją sztywność, dzięki domieszkom innych materiałów, jak bawełna, czy elastan. Dzięki temu produkty są dobre na każdą porę roku. Co więcej, można z niego uszyć właściwie każdą część garderoby.

 

Oczywiście wygodne dżinsy są podstawą. Noszą je w bardziej tradycyjnej odsłonie – mężczyźni, natomiast kobiety mają znacznie większy wybór. Spodnie z koronką, mamuśki jeansy, dzwony, szy spodnie modelujące sylwetkę – to tylko niektóre propozycje. Kobiece dżinsy sprawdzają się niemal na każdą okazję.

 

Jednak dzisiejszy dżins właśnie dzięki domieszkom innych materiałów pozwala na stworzenie innych części garderoby. Oczywiście od lat znane są spódnice dżinsowe, kurtki dżinsowe, czy kurtki dżinsowe, a także koszule (zarówno obcisłe, jak i o nieco luźniejszych i dłuższych fasonach). Jednak coraz częściej możemy spotkać się z mniej “oczywistymi” elementami garderoby, jak lekkie, wiosenne płaszcze, czy kostiumy kąpielowe. Wszystko to sprawia, że każdy miłośnik denimu może ubrać się w niego od stób do głó. Wystarczą odpowiednie dodatki, żeby stworzyć niepowtarzalny wygląd,