Wiosna kurtką podszyta

Wiosna tuż tuż, a to czas na zmiany. Zwłaszcza w garderobie. Dłuższe dni, rosnąca temperatura, słońce i pierwsze pąki sprawiają, że intensywniej myślimy o zmianie wyglądu. To moment na nową fryzurę i odświeżenie szafy. Zwłaszcza, że wiosna to pora roku, w której możemy zabłysnąć. A w naszym wizerunku niezwykle ważną rolę grają kurtki. Wiosną, to na nie w pierwszej kolejności pada wzrok. Co nosić wiosną, żeby wyglądać modnie?

 

Kurtki dżinsowe w szafie każdej kobiety

Oczywiście okrycie dopasowujemy do okazji. Z jednej strony mamy luźne spacery, popołudnia na zakupach, czy weekendy u przyjaciół lub rodziny. Tu najlepiej sprawdzą się kurtki dżinsowe. Pasują do każdej kobiety bez względu na wiek i figurę. Co więcej, zawsze są modne, można je dopasować do każdej figury i odmładzają. Natomiast kurtka z perłami sprawdzi się u odważniejszych kobiet.

W wiosennej szafie powinna znaleźć się też tzw. parka lub bomberka – idealne na spacery z psem, czy spotkania z przyjaciółką

 

Ramoneska dobra na każdą okazję

Niezwykle uniwersalną, wiosenną propozycją może być ramoneska – skórzana lub z, modniejszej w ostatnich latach, ekoskóry. Podobnie, jak kurtki dżinsowe, sprawdzi się na wieczornych, czy popołudniowych spacerach. Ale dobrze skomponuje się z elegancką spódnicą i koszulą.

 

Płaszcz zawsze pod ręką

Elegancki, cieplejszy lub wykonany z lżejszego materiału jest propozycją na niedzielne wyjścia lub jako uzupełnienie oficjalnego stroju do biura. Dzisiejsza moda jest dowolna, jeśli mówimy o fasonie. Obojętnie, czy wybierzemy dwurzędowy, z guzikami, czy na suwak, z paskiem, czy o luźnym kroju, zawsze będziemy modne,.