Zapnij się od góry do dołu

Sukienki dżinsowe zdobywają rynek. Krótkie, długie, midi – luźne, czy obcisłe – do wyboru, do koloru. Każda z Pań znajdzie krój i kolor idealny dla siebie. Dlaczego jednak są tak popularne?

 

Odpowiedź jest prosta i taka sama, jak dla wszystkich produktów dżinsowych – po prostu są uniwersalne. Sukienka jeansowa to tzw. “must have” każdej szafy kobiecej. A ostatni przebojem na ulicy są tzw. szmizjerki. To dawno zapomniane kroje sukienek zapinane od góry do dołu – zazwyczaj dodatkowo ozdobione paskiem. Jakie są jej zalety? Oj mnóstwo. jednak przede wszystkim – dopasowany krój, który ładnie podkreśla sylwetkę i talię. Ponadto taką rolę spełnia też pasek, eksponujący wcięcie.

 

I mamy oczywiście guziki, które doskonale zdobią sukienki dżinsowe. Właściwie nie wymagane są żadne, dodatkowe elementy ozdobne. Co więcej, guziki pozwalają na kreowanie stylu. Chcemy nieco wyeksponować biust, wystarczy odpiąć jeden guzik więcej. Ha – i oto idealny patent na pierwszą randkę. A sukienka jeansowa w wersji casualowej? Nic prostszego – zapiąć guziki, pasek zastąpić kolorową chustką zawiązaną w pasie, na nogi tenisówki zamiast szpilek. Jedna rzecz, wiele możliwości – czyli to, co kobiety kochają najbardziej.